در بازار خرده فروشی زعفران قائنات ، قیمت هر مثقال زعفران ممتاز چند است؟ قیمت زعفران مثقالی در سال ۱۴۰۰ چگونه خواهد بود؟ در ادامه لیست قیمت زعفران یک مثقال زعفران قاینات و یک گرم زعفران پاکتی در بازار زعفران را بررسی می کنیم. برای خرید زعفران اصل با برند الماس زعفران جهان از این مرکز فروش زعفران قائنات با ما در ارتباط شوید. قیمت هر مثقال زعفران ممتاز

لیست قیمت زعفران در مشهد

اگر شما هم گذرتان به بازار زعفران در مشهد افتاده باشد، متوجه خواهید شد که قیمت زعفران در مشهد ( البته در حوزه عمده فروشی ) مانند دیگر شهرها است. قیمت زعفران گرمی و زعفران کیلویی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. معمولا قیمت خرید انواع زعفران کیلویی در مشهد با دیگر شهرها یکسان است. بنابراین اگر قصد خرید زعفران عمده را داشته باشید، قیمت زعفران در مشهد با قیمت خرید زعفران در تهران برای شما یکسان است. اما ما این موقعیت را برای شما ایجاد کردیم که در هر شهری که باشید می توانیم زعفران را تقدیمتان کنیم. در جدول زیر می توانید لیست قیمت هر کیلو زعفران درجه یک را مشاهده کنید.

برای خرید زعفران با کارشناسان ما در ارتباط شوید. ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵

لیست قیمت زعفران در مشهد

قیمت یک زعفران پاکتی در بازار رضا چگونه است؟

زعفران مثقالی مساوی است با چهار گرم و ششصد و هشتاد صوت. این وزن جدای از وزن بسته بندی زعفران پاکتی است. قیمت زعفران مثقالی قیمت زعفران گرمی در ایران مانند دیگر اجناس تحت شرایط داخلی و خارجی تغییراتی را دارد. قیمت یک گرم زعفران پاکتی در ایران تحت عوامل مختلفی تغییر می کند مثل:
 1. مقدار خرید و فروش زعفران
 2. نوسان های بازار
 3. قدرت برند فروشنده زعفران
 4.  مناسبت های مذهبی و فرهنگی ایران ( محرم، ماه رمضان، عید نوروز و دیگر اعیاد و… )
قیمت یک زعفران پاکتی در بازار رضا

قیمت روز هر مثقال زعفران در مشهد

قیمت روز زعفران گرمی و قیمت زعفران مثقالی در اکثر شهرها تفاوت دارد. ا قیمت هر مثقال زعفران در مشهد بین ۵۷ هزار تومان تا ۸۶ هزار تومان است. معمولا قیمت خرید گرمی نسبت به خرید زعفران کیلویی بیشتر است. عواملی که سبب افزایش قیمت روز یک گرم زعفران پاکتی می شوند عبارتند از:
 1. نوع زعفران
 2. کیفیت زعفران
 3.  نوع بسته بندی زعفران
 4.  قدرت برند فروشنده زعفران
 5. میزان تقاضا
 6.  قدرت خرید افراد جامعه هدف
 7. شرایط سیاسی و اقتصادی داخل ایران و خارج از ایران
قیمت روز هر مثقال زعفران در مشهد

ویژگی های زعفران ممتاز

زعفران ممتاز چه ویژگی های دارد؟
 1. اندازه کلاله زعفران متوسط و یکدست باشد
 2. زعفران خالص باشد ( برخی دلالان نوع های مختلف زعفران را مخلوط می کنند و با قیمت پایین تری می فروشند )
 3. بوی کهنگی ندهد
 4. مخلوط نداشته باشد ( بدون سنگ ریزه و فضولات و… باشد ) این عوامل، عوامل ظاهری و عامه تشخیص زعفران است.
برای خرید هر مثقال زعفران ممتاز از این مرکز فروش زعفران قائنات با کارشناسان ما در ارتباط شوید. ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵ ویژگی های زعفران ممتاز